logo: PLATFORM

img: Banner
Про проєкт
info icon

"Заряджай себе! Заряджай Україну!"

Унікальні історії від тих, хто на власні очі побачив війну, пережив трагічні події та зумів "відновитися" - найкраще джерело сили та енергії. Емоційно-стабільна нація має більше шансів на здійснення вдалих змін та реалізацію проєктів відбудови.

info icon

Що це?

“ Sylanka” – це простір історій від українців, що є свідками, пережили чи переживають події повномасштабної війни РФ проти України. Ресурс має на меті допомогти українцям “відновлюватись” та об'єднуватись задля можливості долучитися до відбудови України.

info icon

Як це працює?

Ми зібрали, систематизували та тематично об'єднали ці розповіді у "нитки". "Нитки" - це спеціальні блоки окремих історій, що дають можливість читачам прослідковувати зв'язок та виокремлювати для себе практичні поради та досвід у процесі читання.

Основним смисловим наповненням проєкту є слоган "Заряджай себе! Заряджай Україну!". Він пояснюється тим, що відновлення України починається з відновлення кожного. Такий підхід дає змогу не просто публікувати тексти, а створювати "живу" історію написану від першої особи.

icon: social media

Якщо вас схвилювала/зацікавила історія, Ви можете поширити її у соціальних мережах

icon: social media

Наша сила та стійкість - в наших людях! Кожна розповідь унікальна, потрібна та має бути почута. Поділися історями на сторінках у соціальних мережах - допоможи Україні бути сильнішою.